Home Country Buildings Чому матрац Verde IV Belsonno стане ідеальним вибором для Вас

Чому матрац Verde IV Belsonno стане ідеальним вибором для Вас

by marusia

Вибір товарів для сну дуже індивідуальний і неймовірно важливий.

Ретельно вибираючи собі зручний, безпечний і якісний матрац на сайті magdek.com.ua інтернет магазину “Магдек” – Ви забезпечуєте собі комфортний сон, а отже – гарний настрій та самопочуття. Сьогодні нам хотілося б детальніше розповісти про матрац Verde IV Belsonno. Матрац Verde IV – Топ продажів в Києві не тільки в асортименті Belsonno, але і серед асортименту всіх провідних компаній з виробництва товарів для сну. Більше того, модель Verde IV Belsonno має успіх і в європейських країнах (Словаччина, Польща, Чехія). Чому ж наші клієнти віддають перевагу саме матрацу Verde IV і рекомендують купити його всім своїм знайомим, не лише у Києві, а й по решті регіонів України? На наш погляд, цей матрац найуніверсальніший за всіма характеристиками. Основні з яких:

1.Співвідношення ціна/якість.

Купуючи матрац Verde IV Belsonno ви робите дуже мудро, адже ви інвестуєте у своє здоров’я, а здоров’я безцінно.

2.Безпека.

Матрац Verde IV Belsonno безпечний, як для людей, які страждають на алергію (є всі європейські та українські сертифікати, що підтверджують безпеку нашої продукції), також чохол матрац бавовняний з вплетеними нитками срібла. Для чого це? Натуральний бавовняний чохол дозволяє матрацу «дихати», а нитки срібла мають сильні антибактеріальні властивості, усувають запахи, виключають наявність кліщів у матраці.

3.100% комфорт.

Ми пишаємося тим, що матрац Verde IV Belsonno є універсальним. У ньому ідеально поєднуються ортопедичний та анатомічний ефекти. Навантаження на одне спальне місце до 150 кг, матрац виготовлений з безпружинного матеріалу, який і забезпечує комфорт при різних навантаженнях на одне спальне місце. Матрац не просідає, відсутній ефект хвилі. Матрац підійде для людей з різним віком, адже наповнення матраца складається з інноваційного пінного блоку “Rresilen з аероефектом ®” та ортопедичної піни “Icon 7 Zone ®”, яка підлаштовується під ваше тіло. Саме Verde IV запобігатиме затіканню м’язів, блокуванню нервових закінчень. Також, наші клієнти відзначають, що після сну на цьому матраці зменшився головний біль, сон став більш комфортним, а вранці немає відчуття тяжкості, ломоти в м’язах. Матрац з різним рівнем жорсткості спальних поверхонь та висотою 22 см, не тільки ідеально підійде під будь-яке ліжко, але й дозволить вибрати комфортний рівень жорсткості для сну.

P.S Займемо ще буквально пів хвилини Вашого часу, але ми не можемо не відзначити ще одну характеристику матраца, лише зовнішню. Матрац Verde IV Belsonno виглядає дуже естетично та стильно, він підійде під будь-який інтер’єр квартири чи будинку. Про переваги матраца Verde IV Belsonno можна говорити нескінченно, але краще один раз побачити, ніж сім разів почути

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.