Home Materials Керамограніт для стін: різновиди та правила монтажу

Керамограніт для стін: різновиди та правила монтажу

by buma888

Оздоблення приміщень плиткою є популярним способом оформлення інтер’єру. Такий варіант особливо добре виглядає в кухнях, ванних кімнатах, туалетах. Матеріал має безліч переваг, не схильний до впливу води і перепадів температур. Пропонується різноманітна керамогранітна плитка в Керамхолл.

Різновиди

Існує кілька параметрів, якими можна виділити види плитки:

  1. За типом поверхні є: матові варіанти; поліровані; лаппатовані, де чергуються матові та поліровані ділянки; сатиновані з нанесенням на поверхню мінеральних солей; мозаїчні.
  2. За способом обробки виділяються технічні типи, коли після випалу подальша обробка не проводиться. Ректифікована або обрізна – це плитка, де краї мають дуже точну обробку, щоб при стиках утворився малопомітний шов. На такий матеріал ціна буде найбільшою. Є плитка фарбована в масі ще на етапі виготовлення або має поверхневе нанесення барвника. Глазурована має дзеркальний відблиск.
  3. За розмірами виділяють невеликі блоки для створення мозаїки, елементи розмірами від 25х25 см до 60Х60 см та великі варіанти зі сторонами 120 см на 600 см.

Вибираючи керамограніт, варто врахувати також товщину матеріалу, на які типи стін він кріпитиметься.

Правила монтажу

Встановлюється настінна плитка на клей, тому потрібно врахувати масу одного елемента, та вибрати найбільш підходящу субстанцію.

Процес установки здійснюється наступним чином:

  1. Вирівнюється стіна, здійснюється її очищення від будь-яких забруднень. Дефекти крупним планом шпаклівкою. Найкращим варіантом стане наступне нанесення штукатурки, щоб отримати рівну поверхню.
  2. Після висихання нанесеного розчину проводиться грунтовка в два шари.
  3. Починають процес укладання від дальньої стінки кімнати. Для цього роблять розмітку, щоб визначити необхідну кількість цілих блоків і скільки потрібно обробляти.
  4. Розводять спеціальний клей для керамогранітної плитки і наносять його рівномірним шаром на стіну, розрівнюють зубчастим шпателем.
  5. Плитку встановлюють на потрібне місце та акуратно, рівномірно притискають до стіни.

Спочатку проводиться монтаж нижнього ряду, потім по черзі встановлюють наступні. Клей, що виступає, моментально видаляють зі швів і поверхні плитки. Шви затираються після повного монтажу та висихання клею, коли блоки надійно закріпляться на стіні.

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.