Home Country Buildings Чани на дровах для прийняття водних процедур на відкритому повітрі: переваги та особливості

Чани на дровах для прийняття водних процедур на відкритому повітрі: переваги та особливості

by buma888

Прийняття водних процедур на відкритому повітрі використання купелів є популярним способом відпочинку у багатьох людей. Чани на дровах або холодні купелі можуть йти в комплексі з лазнею, або є окремим варіантом для миття. Резервуари такого типу можна встановлювати на дачних ділянках, облаштовувати за їх допомогою територію біля заміських котеджів. Пропонується подивитись чан на https://www.relaxtub-ua.com , та вибрати найбільш підходящий варіант із широкого асортименту виробів.

Характеристики резервуарів

Виробником таких конструкцій є компанія «Relax Tub». Вона пропонує такі види обладнання:

  1. Чани на кшталт карпатських з можливістю розміщення різної кількості людей. Є варіанти на одну-дві людини, також до продажу пропонуються ємності, де може розміститися до 10 осіб.
  2. Мобільні ємності, що мають колеса, та виконані у вигляді причепа для автомобіля. Вони оснащені піччю на дровах і можуть використовуватися в будь-якій обстановці, включаючи туристичні походи або виїзд на природу.
  3. Чани із зовнішньою пічкою, коли опалювальний прилад підключається за допомогою труб.
  4. Інтегровані резервуари, де пічка вбудована у корпус виробу.
  5. Лазні у вигляді бочок, кубів та інші варіанти закритих приміщень для прийняття водних процедур.
  6. Комплекси відкритих чанів, де є ємності з гарячою та холодною водою.
  7. Холодні купелі є додатком саун та інших видів лазень.

Аксесуари для чанів у вигляді кришок та чохлів, що зберігають тепло і перешкоджають забруднення резервуарів, сходів, щоб можна було легко забратися у високу ємність. Також пропонуються термометри, лежаки для відпочинку після ухвалення водних процедур.

Кожен товар має свою сторінку на сайті з безліччю фотографій, описом виробу, вказані варіанти обробки корпусу, матеріал виготовлення та колір чаші, пропонуються додаткові аксесуари, що підходять до конкретного резервуару.

Переваги чанів

Вони міцні, красиві, можуть служити тривалий термін навіть при щоденній експлуатації. Придбати можуть власники дач, власних будинків із ділянкою, бізнесмени, які пропонують лазневі послуги різного виду.

Ціна є оптимальною, чани реалізує виробник, тому нижче вартості на ринку не знайти. Є велика різноманітність резервуарів за типом, обсягом, формою, зовнішнім виглядом.

Фахівці компанії «Relax Tub» дадуть детальну, вичерпну консультацію, порекомендують найвигідніший варіант для кожного замовника.

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.