Home Home Construction Пінопласт для утеплення: основні переваги та правила монтажу

Пінопласт для утеплення: основні переваги та правила монтажу

by buma888

Утеплення будинків має проводитись з боку фасадів. Це дозволяє змістити точку роси назовні стін, і запобігти появі вогкості. Як засіб можна використовувати рулонні та листові матеріали. Пропонується пінопласт для утеплення, що встановлюється на будь-які типи стін.

Переваги

Матеріал є найлегшим та найдешевшим варіантом утеплення. Він коштує набагато менше виробів з мінеральної вати, при цьому має високий ступінь теплозахисту. За потреби можна підібрати потрібну товщину листів, щоб забезпечити бажані параметри утеплення залежно від клімату місцевості та особливостей будівлі.

Пінопласт будь-якої товщини не обтяжує загальну конструкцію будівлі, так це легкий матеріал. Не потрібно посилення фундаменту чи інших конструкцій. Важливо, що кріпити на стіни листи можна клейовим способом, або встановлювати за допомогою профілю, якщо передбачається облаштування фасаду, що вентилюється. У цьому плані матеріал є найбільш універсальним.

Пінопласт легко витримує перепади температур, не боїться розселення мікроорганізмів. Однак матеріал вимагає захисту від ультрафіолетового випромінювання сонця. Це досягається фарбуванням або встановленням зовнішніх фасадних панелей.

Пінопласт відноситься до довговічних матеріалів, термін його служби складає десятки років. Монтаж проводиться швидко з мінімальними витратами праці та часу.

Встановлення

Процес монтажу виглядає так:

  1. Визначається стан стін та проводиться їх очищення. Крупним планом всі дефекти за допомогою шпаклівки.
  2. Якщо установка ведеться клейовим способом, потрібно вирівняти стіну за допомогою штукатурки. Якщо це неможливо, то кріплення здійснюється лише на профіль.
  3. При клейовому способі обов’язково обробити стіну ґрунтовкою в два шари. За будь-якого способу монтажу проводиться обробка антисептиками, дерев’яні стіни покриваються антипіреновим складом.
  4. Починають установку клейовим способом з монтажу нижньої планки, що вирівнює, ведуть від одного з кутів і монтують знизу вгору по рядах.
  5. Тилову частину листа проходять скребком, щоб підвищити адгезію, наносять клей по кутах і в центрі, і прикладають лист до стіни, притискаючи рівномірно. Далі кріплять інші листи встик.

Для кріплення на профіль спочатку встановлюють металеві або дерев’яні планки обрешітки, затискач ведеться дюбелями з широкими капелюшками в місцях стиків листів. Шви запінюють. Не можна створювати один шов по всій висоті стіни, щоб з’явилися «містки холоду».

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.