Цегла по праву вважається затребуваним будівельним матеріалом протягом дуже довгого часу. Він має такі визначні якості як високий запас міцності, довговічність, практичність, доступна вартість і т.д.
Купити кирпич на https://alex-group.com.ua/ua/kirpich/ можна за дуже вигідною ціною, попередньо розрахувавши точну кількість матеріалу, яка знадобиться для виконання запланованих робіт.
Переваги
Цегла ціна якого цілком доступна, має безліч переваг в якості матеріалу для будівництва стін:
- Головна перевага цегли – високий запас міцності. Цегляна кладка зберігається на довгі роки у незмінному вигляді, не потребує ремонту, витримує різного роду негативний вплив. Така стіна легко перенесе навіть дуже значні навантаження. До неї можна без побоювань кріпити важкі полиці, підвісні шафки тощо.
- Високі звукоізоляційні якості – ще одна важлива перевага стін із цегли. У цегляних будинках практично не чути шумів з вулиці. Додаткова звукоізоляція не потрібна.
- Цегляні стіни здатні ефективно зберігати тепло у будинку. Видатні теплоізоляційні характеристики даного матеріалу сприяють підтримці оптимальної температури у приміщенні.
- Використовуючи цеглу, можна будувати стіни закругленої форми. Таке оригінальне рішення виглядає дуже привабливо, може стати особливістю інтер’єру.
Правила кладки
Кладка цегляної стіни здійснюється за такою схемою:
- Насамперед необхідно підготувати всі матеріали та інструменти, які знадобляться для роботи.
- Далі потрібно розмішати певну кількість розчину. Об’єм приготовленого розчину залежатиме від кількості робітників, зайнятих кладкою.
- Перед тим як приступати до кладки слід забезпечити ізоляцію, виклавши два шари руберойду на основу.
- Далі зводяться кути конструкції із застосуванням спеціальних інструментів: косинець і порядовка.
- На наступному етапі необхідно натягнути шнур, який позначатиме верхню лінію одного ряду цегли.
- Далі можна приступати до укладання цегли на приготований розчин. При цьому необхідно постійно виконувати перевірку за допомогою схилу та рівня.
- Цеглини слід простукувати ручкою кельми, щоб вони точно зайняли належне місце.
- Далі необхідно виконати розшивку швів.
- Весь процес повторюється до кладки.