Home Materials Стіна з цегли: переваги та правила кладки

Стіна з цегли: переваги та правила кладки

by marusia

Цегла по праву вважається затребуваним будівельним матеріалом протягом дуже довгого часу. Він має такі визначні якості як високий запас міцності, довговічність, практичність, доступна вартість і т.д.

Купити кирпич на https://alex-group.com.ua/ua/kirpich/ можна за дуже вигідною ціною, попередньо розрахувавши точну кількість матеріалу, яка знадобиться для виконання запланованих робіт.

Переваги

Цегла ціна якого цілком доступна, має безліч переваг в якості матеріалу для будівництва стін:

 1. Головна перевага цегли – високий запас міцності. Цегляна кладка зберігається на довгі роки у незмінному вигляді, не потребує ремонту, витримує різного роду негативний вплив. Така стіна легко перенесе навіть дуже значні навантаження. До неї можна без побоювань кріпити важкі полиці, підвісні шафки тощо.
 2. Високі звукоізоляційні якості – ще одна важлива перевага стін із цегли. У цегляних будинках практично не чути шумів з вулиці. Додаткова звукоізоляція не потрібна.
 3. Цегляні стіни здатні ефективно зберігати тепло у будинку. Видатні теплоізоляційні характеристики даного матеріалу сприяють підтримці оптимальної температури у приміщенні.
 4. Використовуючи цеглу, можна будувати стіни закругленої форми. Таке оригінальне рішення виглядає дуже привабливо, може стати особливістю інтер’єру.

Правила кладки

Кладка цегляної стіни здійснюється за такою схемою:

 1. Насамперед необхідно підготувати всі матеріали та інструменти, які знадобляться для роботи.
 2. Далі потрібно розмішати певну кількість розчину. Об’єм приготовленого розчину залежатиме від кількості робітників, зайнятих кладкою.
 3. Перед тим як приступати до кладки слід забезпечити ізоляцію, виклавши два шари руберойду на основу.
 4. Далі зводяться кути конструкції із застосуванням спеціальних інструментів: косинець і порядовка.
 5. На наступному етапі необхідно натягнути шнур, який позначатиме верхню лінію одного ряду цегли.
 6. Далі можна приступати до укладання цегли на приготований розчин. При цьому необхідно постійно виконувати перевірку за допомогою схилу та рівня.
 7. Цеглини слід простукувати ручкою кельми, щоб вони точно зайняли належне місце.
 8. Далі необхідно виконати розшивку швів.
 9. Весь процес повторюється до кладки.

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.