Home Materials Переваги купування ЖД квитків через інтернет

Переваги купування ЖД квитків через інтернет

by marusia

Одні люблять подорожувати, інші змушені переміщатися великі відстані, в третіх виникає разова необхідність. Більшість віддає перевагу поїздам.

Сьогодні простіше купити квитки на https://proizd.ua/, аніж шукати квиткову касу. Такі послуги надає Проїзд.

Опис сервісу

Сайт продає електронні залізничні квитки. Доступний з ПК та мобільних пристроїв. Для останніх також є мобільний додаток. Це повноцінна квиткова каса лише у вашому смартфоні.

Принцип дії електронного квитка є простим. Ви відкриваєте файл на телефоні та демонструєте його провіднику під час посадки. Також треба пред’явити паспорт. Щоб пройти через турнікет, просто додайте телефон до зчитувача екраном вниз.

Вироб також продає квитки на літаки та міжміські автобуси. Загалом сервіс універсальний.

Переваги

Електронні квитки набагато зручніші за звичайні. Вони не губляться, не псуються і рвуться. Замовити їх можна швидко буквально за пару хвилин. При цьому процедура придбання проста і не вимагає реєстрації.

Користуватися купленим також легко. Чи не складніше, ніж звичайним квитком.

Тільки плануєте подорож і не знаєте, на яку дату її призначити? Подивіться розклад руху поїздів. Воно завжди свіже, з усіма змінами. Відразу вимальовуються потрібні варіанти.

До речі, купувати квиток теж можна заздалегідь. Не треба чекати дня X і судомно тикати в екран, сидячи на таксі. Якщо броня не знадобилася, її можна скасувати, повернувши гроші. Скористайтеся для цього власним кабінетом (генерується автоматично) або гарячою лінією.

Техпідтримка у Проїзда, до речі, чуйна. Працює цілодобово, оператори живі та завжди раді допомогти.

Як купити квиток

На головній сторінці є відправна точка — зелена форма. Потрібно її заповнити. Вкажіть, звідки, куди та коли ви їдете. Сервіс підбере актуальний розклад.

Далі дуже просто. Виберіть найпривабливіший варіант (вартість квитка видно відразу, що дуже зручно). На схемі вагона оберіть до чотирьох місць. Вкажіть прізвище з ім’ям (щоб провідник міг порівняти документ із паспортом), залиште контактні дані та позначте додаткові послуги зі списку.

Залишилася оплата. Вироб приймає банківські картки. Все безпечно, дані під надійним захистом. Можна також підключити Google Pay. Власники пристроїв на базі IOS можуть користуватися Apple Pay.

Проїзд – це економія сил, часу і нервів. Це зручність, мобільність та актуальний розклад. Чи варто йти на вокзал за квитком?

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.