Home Decor Поняття про зламостійкі двері та критерії щодо вибору

Поняття про зламостійкі двері та критерії щодо вибору

by marusia

Вхідні двері перетворюють будинок або квартиру на справжню фортецю. Але більшість полотен зламується дуже легко. Часто навіть спеціального інструменту не потрібно, побутових цілком достатньо.

Від грабіжників конструкція захищає суто номінально. Для жителів небезпечних районів потрібно щось серйозніше. Наприклад, зламостійкі двері Київ.

Концепція

Що таке зламостійкі двері? Тут треба заглибитись у теорію. Біля вхідних дверей є клас захисту. У побутових всього чотири класи. Перший — найтендітніші полотна, здатні захистити хіба що від грубої фізичної сили. Другий здатний протистояти вже побутовим інструментам – пасатижам та викрутці. Третій здатний протистояти брухту. Четвертий — потужним інструментам на кшталт болгарки та дриля. Двері третього класу і вище і називають зломозахисними.

Насправді, класи захисту на цьому не зупиняються: існують і п’ятий, і шостий. Такі полотна встановлювати у звичайній квартирі безглуздо: вони дорогі та протистоять таким методам, які проти квартирних дверей у нормі не застосовують. Ви просто переплатите. Високозахищені двері встановлюють у комерційних організаціях: приміщення за ними працюють як сейфи.

Переваги

Зламостійкі двері здатні протистояти злому. Звучить банально, так. Середньостатистичне дверне полотно піддається грабіжнику дуже легко. Зламати реально будь-які двері, але тільки на зламу захищену піде стільки сил, часу і специфічних (а, головне, галасливих і привертають увагу) інструментів, що простіше цю ідею залишити.
Поверхня таких стулок зазвичай захищена антивандальним покриттям. Псування дверей повністю виключається.
Такий тотальний захист та використання високоякісних матеріалів призводить до закономірного результату. Полотно здатне служити дуже довго. Воно не вимагатиме ремонту десятки років, не втрачаючи своєї зламостійкості з часом.

Інші властивості також на висоті. Зламостійкі двері добре глушать шуми, відсікають сторонні запахи, перешкоджають втратам тепла.

Важливі поради

Зламостійкі двері (не тільки полотно, коробка теж) дуже надійні. Але загальна стійкість до злому багато в чому залежить від замку. Потрібно вибирати злостійкі замки з броньованими накладками, що захищають маску від вирізування.

Петлі також потребують захисту. Зазвичай у зламостійких дверях вони приховані. Якщо ви вибрали накладні, подбайте про захисні ригелі (по штуці на петлю).

Гарний додатковий захист дає звичайна засувка. Зовні її не відкрити, тому якщо хтось перебуває всередині, це надійний порятунок від зловмисників.

Щоб повністю запобігти можливості злому, потрібно зміцнити дверний отвір і забезпечити його броненакладками. Простіше вирізати дверну коробку, ніж розкривати її; роботи вкрай галасливі, але якщо у вас є вороги або неадекватний сусід з перфоратором, їх це навіть не зупинить. Краще поберегтись.

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.