Home Power Supply Встановлення відеоспостереження для ліфтів: правила та поради

Встановлення відеоспостереження для ліфтів: правила та поради

by marusia

Ліфт є об’єктом, де можуть відбуватися правопорушення чи різні інциденти побутового характеру. Для попередження подібних явищ гарним заходом стане встановлення відеокамер.

Ця процедура повинна проводитись з дотриманням низки вимог. Щоб зрозуміти всі особливості процесу, варто дізнатися більше про відеоспостереження на https://iseeyou.video/services/lift/.

Правила

Встановлення камер відеоспостереження у ліфтах дозволено. Це стосується офісних і житлових будівель, важливо, щоб відомості про це були доведення до обладнання, що користується. Для цього біля входів у ліфти, і всередині них, створюються попереджувальні знаки з написами та зображеннями про спостереження, що ведеться.

Ліфт знаходиться в обслуговуванні у сервісної компанії, яка відповідає за безпечну та безперебійну експлуатацію. Вести будь-які роботи без її відома та дозволу не можна. Для встановлення системи відеоспостереження потрібно скласти заяву, вказати на необхідність проведення робіт, місце, куди буде розміщена камера, описати особливості монтажу. Зазвичай контролю робіт надсилається співробітник компанії, щоб зафіксувати правильність виконуваних дій.

При виборі місця встановлення камери необхідно дотримуватися таких правил:

  1. Пристрій повинен розташовуватися вище за голову людини.
  2. Вибирається кут огляду, щоб можна було охопити весь простір кабіни, уникнути «сліпих» зон.
  3. Камера не повинна фіксувати місце перед квартирами, включаючи їх номери, при відкритті дверей ліфта. Це стане вторгненням приватне життя, якщо двері та номер квартири буде видно під час спостереження.
  4. Можна встановлювати камери з дротовим або бездротовим способом зв’язку. У першому випадку знадобиться прокладка камери в шахті ліфта, ці роботи можуть виконувати тільки підготовлені монтажники.

Поради

Найбільш зручним і простим варіантом відеоспостереження в ліфті стане бездротова камера з передачею сигналу WI-FI і автономним джерелом живлення. Сам пристрій може бути дорожчим, але монтаж, обслуговування буде простіше і дешевше, ліфтові компанії охоче узгоджують такі системи відеоспостереження.

Встановлювати краще камеру із системою зумування. Тобто вона може змінювати кут охоплення кабіни, наближати чи видаляти об’єкти. Також варто застосовувати камери з високим ступенем дозволу не менше 1920х1080 пікселів на дюйм, щоб показувати розбірливо риси обличчя людей, дрібні деталі.

Важливо, щоб камера могла демонструвати зображення у темряві на випадок аварійної ситуації в ліфті.

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.