Home Decor Гостросюжетний «Великий квест» — найкращий відпочинок у Києві для дітей та дорослих

Гостросюжетний «Великий квест» — найкращий відпочинок у Києві для дітей та дорослих

by buma888

Квест-руми стають дедалі популярнішими. Особливий інтерес викликають хорор-квести: це безпечний спосіб отримати свою порцію адреналіну. “Великий квест”, він же “Big Quest” і “Великий квест”, займається лише гостросюжетними хорорами. Варто якось замовити квест на bigquest.com.ua/quest/tajnaya-stantsiya-metro , і ви повертатиметеся на майданчик знову і знову.

Концепція

“Таємна станція метро” – основний квест-рум “Великого квесту”. Сюжет здається невигадливим: вчені експериментували на таємній станції метро, експеримент вийшов з-під контролю, і експедиція дослідників вирушає на запечатану станцію. Ця експедиція – гравці. Насправді сюжет має багато несподіваних поворотів і постійно тримає в напрузі, адже керівництво експедиції не видає секретів, і розкрити всі таємниці можна лише самому.

Територія в 1000 квадратних метрів перетворена на величезний ігровий полігон. Декорації ідеально імітують занедбаний метрополітен – яскравий ефект лімінального простору забезпечений. Свою справу робить темрява: багато освітлено лише невірним світлом ліхтариків гравців. Спецефекти завжди доречні, але не завжди до них можна підготуватися морально. Завдання гравців — збирати артефакти, але це завдання ускладнюють пастки, головоломки та головні дійові особи — голодні зомбі. Динамічна дія змусить пережити неймовірну гаму емоцій. Квест кімнати Київ — це командна робота, продумана стратегія проходження та незабутній досвід.

Рівні складності

Пригода налаштовується, щоб усім гравцям було комфортно та цікаво. «Таємна станція метро» має 4 рівні страху.

  1. Дитячий. Зрозуміло, що квести для дітей не можуть викликати той самий рівень страху: дитяча психіка постраждає. Тож діти 9–14 років проходять «Станцію» на особливій складності. Команду гравців супроводжують дорослі аніматори, які контролюють ситуацію. Загальні ігри дітей та дорослих заборонені.
  2. Легкий. Уникнути атак зомбі просто. Активна лише половина пасток, і лише 50% спецефектів задіяні у грі. Ігровий процес комфортний для підлітків та тривожних людей.
  3. Середній. Класичний вибір новачків Зомбі голодні та агресивні, тож доведеться непросто. 80% активних пасток теж не дадуть розслабитись. Спецефектів більше, вони сильніше діють на нерви.
  4. Важкий. Справжній дзвінок, з яким впоратися не кожен гравець. Для першої гри підходить погано, створений скоріше для повторного занурення. Повний набір пасток, 100% спецефектів, повний контакт із зомбі. Високий шанс забруднити або порвати одяг, так що одягатися треба з розумом. Гравці отримають кілька синців та подряпин, а також пару ударів електрошоком. Тяжкий режим заборонено для неповнолітніх з міркувань безпеки.

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.