Home Decor Найпопулярніші виробники та лінійки рідин для POD систем

Найпопулярніші виробники та лінійки рідин для POD систем

by buma888

Найпопулярнішим альтернативним способом куріння вважається вейпінг. Вейп – це електронний пристрій, який випаровує спеціальну рідину, утворюючи пару. Щоб ширяння стало максимально зручним, смачним і приносило задоволення, необхідно вибрати правильну рідину.

Яку рідину вибрати?

На сучасному ринку представлена величезна кількість рідин для вейпів, і новачки часто губляться і не знають, яку ж вибрати. Ознайомитися з рідинами можна на https://uestore.com.ua/ua/zhidkosti/zhidkosti-chaser-lab , де представлений великий асортимент від різних виробників з багатьма смаками. Виходячи з попиту, можна виділити найпопулярніші.

Приємну пару можна отримати тільки через якісну рідину. Сучасні виробники пропонують багатогранний асортимент смаків: від класичних однокомпонентних до унікальних та екзотичних багатокомпонентних смаків. Часом зустрічаються рідини з зовсім дивними та незвичайними смаками.

З усієї безлічі виробників, судячи з відгуків в інтернеті та попиту серед вейперів, варто виділити наступних:

  1. Husky. Дану лінійку випускає компанія Voodoo Lab, використовуючи сольовий нікотин або малайзійський кулер. Особливістю та впізнаваністю даної лінійки є екзотичні смаки з тонким прохолодним післясмаком та холодком. Тут можна знайти фруктові, ягідні мікси і навіть хвойні аромати, але вони мають освіжаючий приємний холод.
  2. Boshki. Ще одна відносно молода лінійка від виробника Voodoo Lab. На відміну від попередньої серії, тут використовують високоякісну сировину з Америки та Європи. Основою рідини виступає сольовий або натуральний нікотин.
  3. Headliners від виробника Deep Vape. Ця лінійка набула популярності завдяки своїй високій якості. У серії представлені неповторні смаки як фруктових та ягідних мотивів, так і смаки популярних десертів та напоїв. Особливістю лінійки є повторення смаків у безнікотиновому виконанні.
  4. Yester – ще одна лінійка від Deep Vape. Ця серія націлена на аудиторію, які застали 80-ті та 90-ті роки. Люди цієї категорії напевно пам’ятають печиво з олією, крем-соду, іриски та інші смаколики тих часів. Саме це лягло в основу смаків рідин Yester.
  5. Hotspot стала популярною завдяки несподіваним новим поєднанням уподобань. Hotspot – це креативний підхід та створення чогось нового для молоді. Тим, кому набридли класичні аромати, дана лінійка припаде до смаку.

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.