Home Country Buildings Портал FRANCHISE: франчайзинг та продаж готового бізнесу в Україні

Портал FRANCHISE: франчайзинг та продаж готового бізнесу в Україні

by buma888

Початок або розвиток бізнесу потребує інвестицій, правильного визначення тенденцій ринку та обліку безлічі інших факторів. Для багатьох підприємців можна зменшити ризики шляхом придбання вже готового варіанта або розвитку бізнесу за методом франшизи. Для розуміння всіх деталей пропонується дізнатись більш інформації на https://franchise.ua/board/13 .

Пропозиції порталу

Український сайт надає різні послуги з придбання та розвитку бізнесу. Основна робота орієнтується на франчайзинг. Так називається варіант ведення бізнесу, коли материнська компанія надає свій бренд, технології, постачання та інші послуги для швидкого початку бізнесу з мінімальними витратами.
Щоб зрозуміти всі особливості такого процесу, пропонується дізнатися подробиці на https://franchise.ua/board/17 . Тут крім конкретних пропозицій є блоги, що описують можливості такої діяльності, вказуються різноманітні приклади розвитку.

Всього портал містить три основні розділи:

  1. Пропозиції започаткування бізнесу за типом франшизи. Це може бути варіант під ключ, коли пропонується повний пакет документації підприємства, готові поставки сировини або товарів, рекламний продукт, технології та методики ведення справи. Є варіант коли можна взяти лише частину із зазначених сторін франшизи.
  2. Продаж готового бізнесу. Тут йдеться про купівлю підприємства, компанії, які ведуть свою справу повного циклу, що не залежить від материнської компанії.
  3. Продаж комерційної нерухомості, куди може ставитись земельна ділянка, споруди та інші об’єкти, що допомагають вести свою справу.

Переваги

Розміщувати оголошення на сайті можуть обидві сторони, тобто покупці та продавці. Для них це буде безкоштовно. Фахівці сервісу допоможуть скласти бізнес-план при придбанні бізнесу або його виставлення на продаж, щоб підвищити привабливість.

Купувати та продавати можна франшизи, підприємства чи об’єкти по всій Україні. На порталі публікується перевірена та актуальна інформація, тому її відстежують усі зацікавлені сторони з будь-яких куточків країни. Гарантується дотримання всіх умов, зазначених у оголошеннях.

У кожному варіанті пропозиції можна дізнатися вартість, розташування об’єктів, технічні та фінансові показники, щоб ухвалити обґрунтоване та зважене рішення.

Використання ресурсу дозволить розпочати бізнес із нуля, або вигідно розмістити інвестиції. Для власників даний портал дасть можливість швидко реалізувати пропозицію за найвигіднішими умовами та з високим ступенем надійності.

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.