Home Materials Які послуги можуть запропонувати спеціальні фірми

Які послуги можуть запропонувати спеціальні фірми

by marusia

Малий та середній бізнес має вести бухгалтерську звітність та формувати документи, здавати їх до податкової та інших державних інстанцій.

Процес є складним, потребує досвіду та знань. Не завжди компанії або індивідуальні підприємці можуть утримувати бухгалтера в штаті. Для них пропонуються бухгалтерські послуги від досвідчених спеціалістів.

Послуги компанії

Київська консалтингова компанія пропонує свої послуги бізнесменам, що працюють у різних галузях, що мають різноманітну реєстрацію підприємства та форму власності. Сюди можуть належати фрілансери, торгові та виробничі організації, приватні лікувальні заклади, турагентства, фермери. Усі вони можуть замовити аутсорсинг бухгалтерії, щоб скоротити витрати та отримати якісні послуги.

Серед основних форм співробітництва виділяються:

  1. Комплексне бухгалтерське обслуговування на постійній, регулярній чи разовій основі.
  2. Реєстрація ТОВ та інших суб’єктів бізнесу.
  3. Підготовка будь-якої звітності та її подання до податкової.
  4. Ведення зарплатної відомості, нарахування різних виплат персоналу та позаштатним співробітникам.
  5. Постановка бухгалтерського обліку або його відновлення після втрати документів, їх неправильного оформлення.
  6. Створення документів нульової звітності, якщо велася фінансово-економічна діяльність.
  7. Ведення обліку кадрів, якщо є наймані працівники.

Кожен варіант робіт може бути розрахований на компанію чи організацію будь-якого масштабу. Цей вид послуги може проводитися на регулярній основі постійним клієнтам, або виконуватись у вигляді термінової роботи у разі виникнення форс-мажорних обставин.

Переваги

Компанія має у своєму штаті досвідчених бухгалтерів з високим рівнем компетенції у різних галузях. Можна залучити спеціаліста в одній певній галузі бухобліку, щоб вирішити проблеми, або виправити помилки, що виникли від малих знань попередніх працівників.

При цьому замовник платить лише за фактично виконану роботу за заздалегідь складеним договором. Тимчасові витрати фахівців не враховуються. Гарантується якісний результат за будь-яким видом діяльності.

Залучений бухгалтер допоможе оптимізувати облік, скоротить витрати на виплату податків та інші витрати. Він може супроводжувати надання документів у різні інстанції, або допомагати під час перевірок бізнесу з боку державних структур.

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.