Home Home Construction Оренда спецтехніки: умови, правила та поради

Оренда спецтехніки: умови, правила та поради

by marusia

Жодне сучасне будівництво не проводиться без залучення спеціальної техніки. Вона необхідна як на великих будівельних майданчиках, а й у приватних будівлях.

Для приватних осіб або невеликих компаній, які не мають своєї будівельної техніки, послуги спецтехніки є найкращим варіантом. До того ж, це набагато дешевше, ніж її покупка. Також не доведеться вирішувати такі питання, як зберігання техніки, її документальне оформлення, обслуговування, ремонт, а також оплата праці екіпажу та механиків. Послуги оренди спецтехніки в Києві, Київській області та по всій Україні на сайті nvi.in.ua

Оренда чи покупка?

Оренда спецтехніки має величезний попит. Вона необхідна під час будівництва як юридичним, і фізичним особам: власникам приватних будинків, дачникам. Найпривабливішим є той факт, що, не купуючи дорогої техніки, наші клієнти отримують сучасне, якісне та гарантовано працююче обладнання за вигідними цінами. При цьому не потрібно думати про ремонт, своєчасне проведення техогляду, зберігання та транспортування до місця робіт. Всі ці турботи візьме на себе компанія, що надає технкіку в оренду, і плюс – надасть кваліфікованих спеціалістів, які якісно та вчасно виконають усі роботи.

Як формується ціна?

Вартість послуг тієї чи іншої спецтехніки залежить від виду техніки, технічних характеристик, періоду, на який вона орендується. Як правило, у компаніях, що надають такі послуги, діє гнучка система знижок для постійних клієнтів. Також вартість оренди спецтехніки може бути скоригована за бажанням клієнта в залежності від віддаленості та терміну оренди. Відлік часу оренди починається з того моменту, коли техніка прибуде на об’єкт, тобто, ви платите лише за той період часу, коли техніка працює на об’єкті. Ціна оренди включає вартість пального та інших матеріалів, послуги водія-оператора. Якщо спецтехніка зненацька вийде з ладу на вашому об’єкті, компанія надає безкоштовну рівноцінну заміну.

Процес будівництва включає кілька етапів, і кожен етап робіт вимагає використання певної спецтехніки: екскаватори, навантажувачі, підйомники, бульдозери, самосвали, бетонозмішувачі. При тому, час від часу потрібно водночас декілька одиниць техніки. Зазвичай організація, що надає послуги спецтехніки, має у своєму автопарку все необхідне для здійснення будівельних робіт від початкового до кінцевого етапу. Але варто уточнити і завчасно зарезервувати техніку, особливо, коли її треба більше, ніж одна одиниця одночасно.

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.