Home Home Construction Панорамне скління: де застосовується та основні переваги

Панорамне скління: де застосовується та основні переваги

by buma888

Тераси, веранди, альтанки… Додаткова територія для відпочинку та спілкування – це чудово, але користуватися нею виходить не завжди. Погана погода надійно проганяє із майданчика. Не хочеться переривати свято чи приємний відпочинок із книгою через дощ? Розгляньте панорамне скління Львів, адже Super Sklo – фірма надійна.

Переваги

Скління тераси вирішує безліч проблем: прибудова більше не знаходиться під відкритим повітрям, отже, не залежить від примх погоди. При цьому скло не заважає світлу проникати усередину. Огляд чудовий, виглядає конструкція чудово, а ті, хто сидить на терасі, можуть насолоджуватися відпочинком.

Відкриту терасу можна використовувати лише у гарну літню погоду. Засклену – коли захочеться. Холоди не страшні, адже теплий контур не пропускає морозу. Навіть у розпал зими можна посидіти практично просто неба.

Скління пропонують багато, але Super Sklo – найкращий вибір для Львова. Більшість фірм — лише перекупники, які продають втридорога чужу продукцію і не завжди дбають про якість. Super Sklo – виробник, скління компанія робить самостійно. Це дає гарантію надійності у поєднанні з доступною ціною. І, як виробник Super Sklo, пропонує багато важливих додаткових послуг. Це професійні виміри, виготовлення за індивідуальним проектом та монтаж. Компанія впорається з об’єктами будь-якої складності.

Варіанти

У компанії Super Sklo можна замовити декілька типів скління. Найпопулярніше тепле. Це особливий профіль у поєднанні з утепленням тераси, який дозволяє використовувати її взимку, перетворюючи на повноцінну прибудову. Холодне скління стане в нагоді для дач і літніх терас.

Скління буває рамним та безрамним. Перший варіант – класична надійна конструкція, стильна та довговічна. Другий надає максимальний огляд, поєднуючи простори, розчиняючи терасу в навколишньому пейзажі. Це сучасне рішення для сміливих людей.

Зазвичай засклюють лише стіни, перетворюючи їх на величезні панорамні вікна. До речі, Super Sklo може зробити ці вікна розсувними, що пропускають при необхідності свіже повітря. Зухвале рішення – скління даху, що перетікає у скляні стіни. Це максимум світла та повітря, максимум відчуття простору. Щоправда, для сонячної погоди варто передбачити маркізи.

Якщо тераса має дві стіни або великі, добре виражені опори, Super Sklo може зробити скління частковим. Так, у освітленості вона трохи втратить, зате виглядатиме не менш стильно.

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.