Home Home Construction Переваги проходки Master Flash при встановленні димаря

Переваги проходки Master Flash при встановленні димаря

by marusia

Прохідка Майстер Флеш є ступінчастою пірамідкою на прямокутній основі з силікону або гуми. Кожен із ступенів має відповідний діаметр, тому він використовується для гідроізоляції труб будь-якого діаметру.

Проходку Майстер Флеш надягають через оголовок, пересувають до основи місця виведення димоходу на дах і закріплюють на поверхню ската за допомогою саморізів. Купити Майстер Флеш (Master Flash) можна тут.

Виробники пропонують моделі з двох різних матеріалів:

З гуми. Майстер Флеш з етилен-пропіленового каучуку, що відноситься до класу синтетичних еластомерів, має високу еластичність, гнучкість, високий ступінь захисту від вологи. Їх застосовують для димоходу, температура газів у якому не вище 100-120 градусів, тому що цей матеріал плавиться та горить. Гума стандарту EDPM має пористу структуру, вона має низьку стійкість до хімічних сполук, до складу яких входить жир та мінеральні олії.

З силікону. Майстер Флеш із силікону використовують для труб димоходу, робоча температура яких перевищує 120-130 градусів. Вони добре переносять нагрівання до 220-240 градусів. Тому застосовуються для ізоляції каналу димовидалення приладів, що працюють на твердому паливі. Силіконові вироби погано переносять вплив прямого сонячного проміння, тому служать менше. Цей тип пристроїв для ізоляції проходів не світиться.

Важливо! Виробники випускають прямі проходки Майстер Флеш, які використовують для монтажу на плоских покрівлях, та кутові (30 і 45 градусів), призначені для скатних дахів. Вибираючи модель для встановлення своїми руками, орієнтуйтеся на ухил скатів, якщо є тільки прямі, візьміть прохідку більшого розміру.

Використання проходки Майстер Флеш – найпростіший спосіб ізоляції стику між димоходом та дахом. Його установка займає трохи більше 30 хвилин, а служить він щонайменше 15 років.

Щоб виконати встановлення своїми руками, вам знадобиться:

Прохід Майстер Флеш відповідного розміру з силікону або гуми. Вибирайте модель орієнтуючись на діаметр труби димоходу та температуру газів усередині неї. Зверніть увагу на основу виробу: вироби з армованим металом фланцем служать довше, проте воно забезпечує погане прилягання до рельєфних покрівельних матеріалів.

Тарілка. Цим терміном позначають виріб з оцинкованої сталі, який надягають поверх проходки для захисту від сонячних променів. Зовні вона нагадує тарілку без дна, у будівельних магазинах продаються готові моделі, але виготовити подібний пристрій своїми руками з листової сталі також досить просто.

Кріплення, герметик і шуруповерт. Якщо виконувати установку своїми руками, потрібні саморізи з прес-капелюшком, термостійкий герметик на силіконовій основі та шуруповерт.

Зверніть увагу! На кожному щаблі проходки позначають відповідний діаметр труби. Щоб підготувати Майстер Флеш до монтажу своїми руками, потрібно точно визначити розмір димаря та обрізати пристрій за міткою звичайними ножицями. Досвідчені покрівельники стверджую, що отвір еластичної проходки має бути на 20% менший за трубу.

You may also like

Leave a Comment

@ Real-Apartment.com, 2018-2022.